КП «Cпецжитлофонд»

Ник на форуме:КП «Cпецжитлофонд»
Почтовый адрес:м.Київ, вул. Оболонська, 34
Телефоны:+38044 462-57-00, +38044 463-67-13, +38044 392-22-13
Контактный мэйл:invest_sgf@ukr.net
Сайт:sgf.kiev.ua
Регионы деятельности:Киевская обл, Киев
Виды деятельности:Застройщики
О компании:

Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" створене рішенням Київської міської ради від 01 березня 2001 р. № 217/1194. Підприємство є правонаступником Дирекції по утриманню та експлуатації житлових будинків маневреного фонду КП "Київжитлоспецексплуатація".

Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації.

Підприємство є юридичною особою і здійснює свою діяльність на принципах повного господарського розрахунку, має окремий баланс, розрахунковий та інші рахунки в банківських установах, печатки, штампи, а також бланки з власними реквізитами. Права і обов'язки юридичної особи Підприємство набуває з моменту державної реєстрації.

У своїй діяльності Підприємство керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київради, розпорядженнями Київського міського голови, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, наказами Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації та цим Статутом.

Повна назва Підприємства - комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд". Скорочена назва - КП "Спецжитлофонд".

Предложение клиентам:

Предложение партнерам:Продажа недвижимости:Нежилые - 27
Новостройки
Отзывов 1,добавить отзыв
Просмотров: 7126

Комментарии модерирует владелец этой страницы - КП «Cпецжитлофонд»

Соблюдайте правила комментирования.

Комментарии посетителей Новых - 1

Отзывы о компании (1): КП «Cпецжитлофонд»

FOXes15.05.2018 15:29 

0|0

Странная компания на сообщения по почте относительно
ЖК Silver House не отвечают.