Корпорація нерухомості Ріел

Ник на форуме:КН РІЕЛ
Почтовый адрес:місто Львів, вулиця Торф'яна, 21
Телефоны:+38044 499-13-20
Контактный мэйл:info@riel.com.ua
Сайт:riel.ua
Регионы деятельности:Львовская обл, Львов, Киев
Виды деятельности:Застройщики
О компании:

Корпорація нерухомості "Ріел" була заснована у 2003 році у місті Львові. За понад двадцять років своєї діяльності корпорація стала одним з лідерів галузі. Завдяки кваліфікованим кадрам корпорації та чіткому розумінню завдань, що стоять перед компанією, корпорація нерухомості "Ріел" змогла побудувати та ввести в експлуатацію понад 80 тисяч квадратних метрів житла.

Ми володіємо багаторічним досвідом роботи і цінуємо наших клієнтів, саме тому завжди пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості житла, щоб максимально задовольнити потреби кожного. Тож, наші клієнти можуть бути впевнені – висока якість та чесна ціна гарантовані у кожному будинку компанії «Ріел».

За будь-яких обставин, ми завжди продовжували свою діяльність. Більше того, під час економічної кризи корпорація «Ріел» завершила будівництво ряду об’єктів тих забудовників, які не змогли продовжити свою діяльність.

У 2013 році компанія "Ріел" зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок Києва.
Будівельна корпорація

"РІЕЛ" - Від мрії до реальності!

Предложение клиентам:

«Ріел» завжди враховує потреби своїх клієнтів та втілює їх в індивідуальному підході до кожного будинку: місце розташування, архітектурний стиль та вибір матеріалів – кожна деталь має значення.

Предложение партнерам:

Корпорація нерухомості «Ріел» завжди відкрита до співпраці! Всі ваші побажання та пропозиції надсилайте на нашу електронну адресу!

Продажа недвижимости:Квартиры - 104
Новостройки
Отзывов 0,добавить отзыв
Просмотров: 5956

Комментарии модерирует владелец этой страницы - Корпорація нерухомості Ріел

Соблюдайте правила комментирования.

Комментарии посетителей Новых - 0

Отзывы о компании (0): КН РІЕЛ