Кияни об'єднуємось

Ник на форуме:kiev4you
Почтовый адрес:02100,Киев,Бажова 9-а
Телефоны:+38044 338-63-35
Контактный мэйл:admin@kiev4you.org
Сайт:kiev4you.org
Регионы деятельности:Киевская обл, Киев
Виды деятельности:Консультанты, оценщики, Юридические услуги
О компании:

Громадська організація «Кияни об’єднуємось» – об’єднання ініціативних та небайдужих громадян, на основі спільних інтересів та мети, що полягають у здійсненні системних змін у районах, місті та державі, побудові демократичної структури місцевого самоврядування «знизу-догори», створені ефективних механізмів контролю за діяльністю місцевої виконавчої влади, відповідальності політиків перед громадянами, за сприяння громадської активності місцевих громад.

Предложение клиентам:

Інвестуйте лише в ті будівництва, які будуються по дозволах 4-5 категорій, там ДАБІ перевіряє пакет документів, несе відповідальність, а тому все ж явний безпрєдєл і беззаконня не допускає.
Якщо ж хтось виманює ваші грошики у багатоквартирне багатоповерхове будівництво не по дозволу, а по декларації по 3 категорії - ТІКАЙТЕ.
А якщо вас ще й обробляють психологічно – давай плати – бігом, бігом, бігом, бо через три дні подорожчає! А на питання – а як щодо подивитись весь пакет документів, вам починають «втірати» - та ось є ці – а інші десь у центральному офісі (у прораба, у юриста, тощо – але є зуб даємо) – тікайте і не оглядайтесь»!
Зрозумійте – жадібність найкоротший шлях до бідності!

Предложение партнерам:

«Кияни об’єднуємось» передбачає активну участь мешканців міста у спільній розробці конкретних соціально-політичних проектів та механізмів їх реалізації в масштабах районів, міста та області. Активна участь в роботі організації передбачає забезпечення реалізації громадянських, соціально-політичних, культурних, екологічних прав та свобод, кожному

Отзывов 0,добавить отзыв
Просмотров: 3117

Комментарии модерирует владелец этой страницы - Кияни об'єднуємось

Соблюдайте правила комментирования.

Комментарии посетителей Новых - 0

Отзывы о компании (0): kiev4you