ЖК Симфонія

  • Адрес: Черкасская обл, Черкассы, Приднепровский, Шевченка, бул., 150 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолитно-кирпичный
  • Этажность: 12
  • Цена: всі квартири продано
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2018 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Житловий комплекс "Симфонія" – сучасна багатоквартирна новобудова в Черкасах. Забудовником комплексу є автор знаменитих однойменних комплексів "Набережний квартал". Як і в попередніх проектах, при будівництві житлового комплексу "Симфонія" забудовник використовує тільки високоякісні матеріали, що дозволяє новобудові повністю відповідати своєму високому статусу.

Розташований житловий комплекс "Симфонія" в Придніпровському районі. Безпосередня близькість до Дніпра робить комплекс доволі привабливим для потенційних мешканців. Чисте повітря та умиротворена атмосфера району додадуть гармонії та спокою в будь-яке життя.

Житловий комплекс "Симфонія" являє собою чотирьохсекційний дванадцятиповерховий цегляний будинок. Всього в комплексі нараховується 360 квартир, по 90 в кожній секції. Квартири просторі, світлі та відрізняються функціональним плануванням. Їх площа становить від 41 до понад 84 квадратних метрів. До комплектації квартир входять встановлення сучасних металопластикових вікон та лічильників і підведення всіх комунікаційних систем.

Кожна секція житлового комплексу "Симфонія" облаштована безшумними швидкісними ліфтами нового покоління вантажопідйомністю в 1000 кілограм. Біля будинку буде облаштований невеликий паркінг. Двір комплексу буде озеленений та облагороджений.

Зводиться житловий комплекс посекційно. Наразі йде активне будівництво четвертої та третьої секцій. Здати їх забудовник планує в третьому та четвертому кварталі 2015 року відповідно. Будівництво ще двох секцій заплановане на 2017 рік.

Проект реализует