ЖК Edison

  • Адрес: Черновицкая обл, Черновцы, Ленинский, Наукы, ул., 6 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: всі квартири продано
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2016 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Житловий комплекс "Edison" став першим проектом львівської будівельної компанії МС Імперіал у місті Чернівці. Комплекс має вишуканий вигляд та стане справжнім взірцем житла європейського рівня.

Розташована новобудова у молодій та перспективній частині міста на вулиці Науки. Поруч з комплексом проходить вулиця Героїв Майдану, яка є однією із головних транспортних артерій Чернівців, та якою проходять велика кількість маршрутів громадського транспорту, завдяки чому транспортне сполучення в районі новобудови забезпечене добре.

Є поруч з комплексом і необхідна інфраструктура: лікарні та клініки, медичні лабораторії, вищі навчальні заклади, школи, дитячі садки, ресторани, готель, супермаркети та крамниці. Та все головною плюсом у розміщені комплексу є його безпосередня близькість до мальовничої лісо-паркової зони.

Житловий комплекс "Edison" являє собою десятиповерховий двосекційний будинок бізнес-класу. Всього в комплексі передбачено 119 затишних квартир, які розміщені по п’ять-шість на поверсі. Оселі в комплексі переважно одно- та двокімнатні. Їх площа не дуже велика та становить від 39 до 65 квадратних метрів, проте зручне сучасне планування дещо збільшує простір та робить квартири комфортними. На десятому поверсі комплексу будуть розміщені просторі дворівневі апартаменти з терасами. При бажані, інвестор може отримати дозвільні документи та об’єднати свої квартири на етапі будівництва.

Беззаперечним плюсом житлового комплексу "Edison" стануть індивідуальне опалення, встановлені сонячні панелі та централізована система очистки води. А вишуканий дизайн з витриманим оздобленням та панорамним склінням вкотре підкреслять високий статус новобудови.

Проект реализует