ЖК Парковий квартал

  • Черновицкая обл, Черновцы, Садгорский, Энтузиастов, ул., 11

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2017 года
  • продано
Телефон отдела продаж: (050) 374-00-74

Житловий комплекс «Парковий квартал» - новий проект будівельної компанії «Сузір’я». Зводиться комплекс у Садгородському районі на вулиці Ентузіастів, 11. По сусідству з комплексом розпростерся мальовничий Жовтневий парк, завдяки чому комплекс і отримав таку милозвучну назву, а його жителі матимуть змогу милуватися чудовими краєвидами.

Зручне розташування комплексу у добре розвинутому районі обумовлює наявність біля новобудови усієї необхідної інфраструктури. Тут зосереджено декілька шкіл, ринок Карпати, ТРЦ DEPOt Center, продовольчі крамниці, ресторани, перукарні, аптечні пункти та поштові відділення. Поруч з комплексом розташовані зупинки громадського транспорту, а на вулиці Головній наявний доволі активний автомобільний рух.

Складається житловий комплекс «Парковий квартал» із чотирьох дев’ятиповерховий секцій. В залежності від секції в комплексі передбачені квартири від однієї до п’яти кімнат, а площа осель становить від 45 до 147 квадратних метрів. Загалом в комплексі нараховується 150 квартир. 52 з них розташовані в першій секції, з яких 23 – однокімнатні, 24 – двокімнатні та 5 – трикімнатних. В другій та третій секції передбачено по 33 квартири: 15 – однокімнатних, 7 – двокімнатних, 10 – трикімнатних та по одній чотирьох кімнатній квартирі. В четвертій секції переважають багатокімнатні квартири. Тут передбачено 7 – однокімнатних квартир, 21 – двокімнатна, 2 – чотирьох кімнатні та по одній трьох- та п’яти кімнатній. Загальна кількість квартир в четвертій секції – 32. В усіх квартирах комплексу проведені чорнові ремонті роботи та встановлені радіатори опалення. На першому поверсі комплексу передбачені офісно-комерційні приміщення.

Сміливий дизайн та варіаційність оздоблення робить житловий комплекс «Парковий квартал» неповторним. А розміщені на різних рівнях вікна, великі балкони та панорамні лоджії додають йому витонченості та футуризму.