ЖК Проспект

  • Черновицкая обл, Черновцы, Ленинский, Незалежности, пр., 131

  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2025 года
  • скоро старт продажів
Телефон отдела продаж: +38 (0372) 57 56 07

Торгівельно-житловий комплекс «Проспект» поєднує в собі ряд житловий будинків та торгово-офісних приміщень, та являється мало не наймасовішим будівельним проектом в Чернівецькій області. Розташований комплекс за адресою проспект Незалежності, 131. Забудовником комплексу є «Чернівцібудінвест». Планується, що до складу «Проспекту» будуть входити восьми-дев’яти поверхові будинки та трьохповерховий торгово-розважальний центр.

У власному ТРК комплексу будуть супермаркети, крамниці, бутіки, розважальний центр, дитяча зона, фітнес-центр, клініко-діагностична лабораторія та зона відпочинку – парк «TERRASSE». Тому мешканці комплексу матимуть доступ до всього необхідного всього за декілька кроків від власного житла.

Квартири в торгівельно-житловому комплексі «Проспект» будуть просторі та матимуть зручне планування. Забудовник забезпечить проведення чорнових оздоблювальних робіт, встановлення систем опалення, лічильників води та електроенергії. Окрім цього будуть встановлені металеві протиударні вхідні двері та вікна.

Торгівельно-житловий комплекс «Проспект» відрізнятиметься сучасним та привабливим виглядом. Яскраві, але витримані підібрані зі смаком кольори зовнішнього оздоблення, доповнюватимуть один одного і робитимуть будівлю вишуканою та статною. А певна асиметрія дизайну торгівельного центру та панорамні вікна офісних приміщень неодмінно стануть візитівкою всього комплексу.