ЖК Калинова Слобода

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Стефаника Василия, наб.

  • Класс: Премиум-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 7
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (068) 711 44 30

Житловий комплекс "Калинова Слобода" у Івано-Франківську – сучасний житловий квартал від будівельної компанії Ярковиця. Загалом в комплексі налічується понад п’ятдесят комфортабельних будинків. Всі квартири в комплексі доволі просторі та відрізняються зручністю планувань. Їх площа варіює від 42 до понад 83 квадратних метрів. З великих панорамних вікон відкриваються неймовірні краєвиди на парк та річку, а з вікон квартир останніх поверхів можна навіть споглядати мальовничі Карпатські гори.

До стандартної комплектації квартир входить встановлення систем "тепла підлога", яка в поєднані з сучасними технологіями утеплення стін, покликана забезпечити комфортне життя мешканців за мінімальних витрат.

Окрім будинків у комплексі передбачена своя торгово-розважальна інфраструктура: магазини, крамниці, кафетерії, піццерії та великий торгівельний центр. Також на території планується організувати свої стоматологічні відділення, поліклініка та аптечні пункти. Для активного відпочинку мешканців в комплексі облаштовуються футбольні майданчики, корти, стадіони, фітнес- центри, сауни та тренажерні зали.
Для власників автомобілів та велосипедів приємною несподіванкою будуть широкі вимощені доріжки, просторі парковки та зручні під’їзди до комплексу зі сторони вулиці Набережної та села Крихівці.

Певна віддаленість житлового комплексу "Калинова Слобода" від центру міста стане запорукою спокійного та розміреного життя мешканців. Збудований у затишній місцевості поблизу водойми, комплекс відрізняється своєю екологічністю та стане ідеальним житлом для молодих сімей. До речі, для найменших мешканців на території комплексу передбачений центр раннього розвитку "Смайлик", а більш доросліші діти зможуть навчатися у дитячих садках та школах всього в декількох хвилинах від комплексу.

Житловий комплекс "Калинова Слобода" – це "місто у місті", де не тільки зручно жити, але й приємно відпочивати у тихому родинному колі.