ЖК Квартал Патріот

  • Адрес: Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Довженко А., ул. 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 10 500 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2020 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Житловий комплекс "Квартал Патріот" – сучасна та комфортабельна новобудова у спальному районі Івано-Франківська. Розташований комплекс на розі вулиць Довженко-Фізкультури. Неподалік комплексу знаходяться аквапарк та Льодова арена. Також тут зосереджені продуктові супермаркети, магазини техніки, салони меблів, бібліотеки, відділення банків та автозаправка. Неподалік комплексу розпростерся невеличкий пляж та є мальовниче озеро.

Складається житловий комплекс "Квартал Патріот" із двох чотирьох- та двохсекційних будинків по десять поверхів. Перша черга комплексу вже збудована та наразі вводиться в експлуатацію. Активно будується друга черга комплексу, здати її забудовник планує наприкінці 2015 року. Остаточне завершення будівництва очікується в другому кварталі 2017 року.

В другі секції комплексу передбачені просторі одно-, двох- та трьохкімнатні квартири функціонального планування. До комплектації квартир входить встановлення металопластикових вікон, броньованих вхідних дверей та встановлення лічильників, та радіаторів індивідуального опалення.

Окрім квартир в комплексі передбачені приміщення офісні та комерційні призначення.

Територія житлового комплексу "Квартал Патріот" – закрита та знаходиться під охороною. Біля будинків організований паркінг та відведене місце під будівництво гаражних комплексів. У внутрішньому дворі передбачені сучасний дитячий майданчик і альтанки для відпочинку.

Яскравий та сучасний житловий комплекс "Квартал Патріот" – висока якість за розумну ціну.

Проект реализует