Житловий комплекс "Левада"

  • Адрес: Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Стуса Василия, ул. 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 9 800 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2018 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (098)155-66-77

Житловий комплекс "Левада" новий проект будівельної компанії Ярковиця. Складається комплекс із десяти секцій по десять поверхів. Загалом в складі комплексу три будинки, що розміщені кільцем, утворюючи затишний внутрішній двір де заплановано будівництво сучасного дитячого майданчику, встановлення лавок, ліхтарів та облаштування комфортних зон відпочинку.

Розташований житловий комплекс "Левада" неподалік перетину вулиць Стуса-Миколайчука в мікрорайоні Каскад. Поруч розпростерлася відпочинкова зона вздовж Бистриці Надвірнянської та розміщені торгові центри "Арсен" та "Епіцентр". Неподалік знаходяться декілька зупинок громадського транспорту. Загалом комплекс розташований доволі далеко від центру, проте це повністю компенсується мальовничістю та тишею місцевості.

В житловому комплексі "Левада" передбачені затишні квартири площею від 40 до 81 квадратного метру. В оселях просторі та світлі вітальні і холи. Великі кухні сполучені з лоджіями чи балконами, що значно додає простору та дозволяє впровадити неординарні дизайнерські рішення. Більшість вікон комплексу виходять на затишне та тихе внутрішнє подвір’я.

Передбачений на території комплексу і паркінг для автомобілів мешканців та їх гостей.

Загалом житловий комплекс "Левада" має стильний та сучасний зовнішній вигляд. Оригінальний дизайн та яскраві кольори оздоблення виграшно віділляють його на фоні інших забудов району та притягують зачаровані погляди перехожих.

Проект реализует

Сайт: http://yarkovytsya.com.ua/

Тел.: +38096 980-32-63, +38068 846-90-03