Мкрн Європейський city, ЖК 2

  • Адрес: Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Симоненко Василия, ул., СП1 
  • Класс: Эконом-класс
  • Цена: всі квартири продано
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2018 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

У межах мікрорайону «Європейський city» зводиться новий житловий комплекс – п’ятисекційний багатоквартирний будинок №2. Привабливий дизайн комплексу та неординарна архітектура додаватимуть новобудові яскравості та виграшно виділять його серед інших новобудов Івано-Франківська.

ЖК №2 – багатоквартирна новобудова з оселями різних типових планувань. Тут запроектовані як звучні однокімнатні помешкання площею від 41-45 м2, так і двокімнатні квартири – в 57-62 м2, та просторі трикімнатні апартаменти в понад 75-83 м2. Забудовником житлового комплексу № 2, як і всього мікрорайону «Європейський city», виступає будівельна компанія «Мельник».

Нагадаємо, мікрорайон «Європейський city» розташований в межах вулиці Симоненка в мальовничому кварталі на околиці міста. Поруч з мікрорайоном знаходяться важливі транспортні вузли, що забезпечує доволі вдале транспортне сполучення. Окрім внутрішньої інфраструктури об’єкту , що представлена торгівельним центром, фітнес-клубом, салоном краси та лаундж-зоною, мікрорайон оточуватимуть об’єкти соціальної інфраструктури: дві школи, дитячий садок, поліклініка, автопарковка. Будуть поблизу і спортивний майданчик та декілька ігрових зон.

Складатиметься мікрорайон з чотирьох житлових комплексів, розташованих по сусідству. Об’єднуватиме будинки спільна прибудинкова територія облаштована в одному стилі та власний ОСББ. Завершення будівництва багатоповерхівок мікрорайону варто очікувати протягом 2016-2018 рр.

Проект реализует