ЖК Соборне містечко

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Калушское, шоссе

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолитно-блочный
  • Этажность: 13
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2019 года
  • от 10 500 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (097) 525 86 52

Будівельна компанія «Благо» розпочала будівництво масштабного комплексу «Соборне містечко». Об’єднавши тринадцять багатоповерхівок – від 8 до 12 поверхів, комплекс може стати не тільки одним з найбільших у місті, але й цілком ймовірно, позиціонуватиметься як окремий мікрорайон.

Розташоване Соборне містечко поблизу Калуського шосе у тихій, мальовничій частині Івано-Франківська, майже на самій околиці. Район дещо віддалений від центру міста, проте, за рахунок вдалого транспортного сполучення та забезпеченості інфраструктурою, це буде скоріше перевагою ніж недоліком. Мальовничі паркові зони та тиша недоторканої природи – стануть невід’ємною частиною життя в комплексі.

Житловий комплекс «Соборне містечко» – самодостатній мікрорайон з великою закритою територією. Поміж будинками будуть облаштовані зручні зони відпочинку та декілька ігрових майданчиків для дітей різного віку. Окутуватиме територію сучасний ландшафтний дизайн з різнобарв’ям рослин та декоративних елементів.

Квартири комплексу представлені в декількох варіантах типових планувань. Тут вам доступні зручні одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 42 до понад 85 м2. Важливо, що в ЖК «Соборне містечко» можна придбати квартиру як вже в завершеному будинку, так і проінвестувати в секції, що будуються.