ЖК Парус

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Мазепы Гетьмана, ул., 140

  • Класс: Премиум-класс
  • Стены: Монолитно-блочный
  • Этажность: 11
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2020 года
  • от 29 000 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (050) 737 13 50

Івано-Франківська компанія «Благо» розпочала будівництво нової елітної новобудови – житлового комплексу «Парус». Комплекс зводитиметься за монолітно-каркасною технологією та об’єднає п’яти різноповерхових секцій – від 8 до 11 поверхів. Термін здачі новобудови – IV квартал 2017 року.

Нагадаємо, що ЖК «Парус» зводиться на вулиці Гетьмана Мазепи, 140 в центральній частині міста. В цьому районі добре розвинута соціально-побутова інфраструктура та зручне транспортне сполучення. Поблизу комплексу буде мальовниче озеро та охайний міський парк, де мешканці зможуть відпочивати в сімейному колі.

Оселі в комплексі зручні та просторі. Площа квартир може варіювати у межах 66-99 квадратних метрів. Ергономічні планування та сучасні панорамні вікна, через які в помешкання буде потрапляти велика кількість денного світла, робитимуть оселі ще більш комфортними.

Перший поверх ЖК «Парус» займатимуть комерційні приміщення, а на останніх – розташовуватимуться престижні пентхауси із терасами. Власники таких помешкань зможуть насолоджуватись красою природи чи, наприклад, засмагати не виходячи з квартири.

Що стосується прибудинкової території, то вона буде оснащена сучасними охоронними системами та відеоспостереженням. У дворі планується обладнати комфортні зони для відпочинку, спорткомплекс, дитячий ігровий майданчик, а також свій власний стадіон.