ЖК Паркова алея

  • Адрес: Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Тисменецкая, ул., СП3 
  • Класс: Эконом-класс
  • Этажность: 12
  • Цена: 9 200 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2018 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (066) 937 64 44

До наймасштабніших проектів Івано-Франківська з впевненістю можна віднести житловий масив «Паркова алея». Він складається з 43 корпусів різної поверховості – від 9-ти до 12-ти. Матеріал стін – цегла, утеплення – пінопласт. Масив позиціонується як економ-клас.

У житловому масиві «Паркова алея» представлені однокімнатні квартири, де площа може досягати 42 кв. м., двокімнатні – 67 кв. м. та трикімнатні – 85 кв. м. Планування помешкань доволі вдале та ергономічне. Важливо, що кожна оселя буде оснащена системою індивідуального опалення, завдяки чому мешканці квартир зможуть зекономити на оплаті комунальних послуг. До речі, тим хто придбає житло у ЖМ «Паркова алея» забудовник дарує дизайн житла, який буде розроблений під кожного індивідуально.

Заплановано, що «Паркова алея» буде складатись з кількох озеленених житлових кварталів. У кожному кварталі будуть: окремий двір, місця для паркування автомобілів, розважальні зони для дітей, сучасний спортивний майданчик, а також криниця з джерельною водою.

Відмітимо, це далеко не всі переваги житлового масиву. Ще можна виділити його вдале розташування в екологічно-чистому районі на перехресті вулиць Тисменицької та Незалежності, що дозволить лише за 5-7 хвилин дістатись до центру. Крім цього, поблизу комплексу є всі необхідні об’єкти соціально-побутової та розважальної інфраструктури.

Забудовником масиву «Паркова алея» виступає компанія «Благо». Завершення будівництва перших черг варто очікувати у четвертому кварталі 2017 року

Проект реализует

Сайт: http://blago.if.ua/

Тел.: +38066 937-64-44, +38097 525-86-52