ЖК Паркова алея

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Тисменецкая, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Этажность: 12
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2021 года
  • от 10 900 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (066) 937 64 44

До наймасштабніших проектів Івано-Франківська з впевненістю можна віднести житловий масив «Паркова алея». Він складається з 43 корпусів різної поверховості – від 9-ти до 12-ти. Матеріал стін – цегла, утеплення – пінопласт. Масив позиціонується як економ-клас.

У житловому масиві «Паркова алея» представлені однокімнатні квартири, де площа може досягати 42 кв. м., двокімнатні – 67 кв. м. та трикімнатні – 85 кв. м. Планування помешкань доволі вдале та ергономічне. Важливо, що кожна оселя буде оснащена системою індивідуального опалення, завдяки чому мешканці квартир зможуть зекономити на оплаті комунальних послуг. До речі, тим хто придбає житло у ЖМ «Паркова алея» забудовник дарує дизайн житла, який буде розроблений під кожного індивідуально.

Заплановано, що «Паркова алея» буде складатись з кількох озеленених житлових кварталів. У кожному кварталі будуть: окремий двір, місця для паркування автомобілів, розважальні зони для дітей, сучасний спортивний майданчик, а також криниця з джерельною водою.

Відмітимо, це далеко не всі переваги житлового масиву. Ще можна виділити його вдале розташування в екологічно-чистому районі на перехресті вулиць Тисменицької та Незалежності, що дозволить лише за 5-7 хвилин дістатись до центру. Крім цього, поблизу комплексу є всі необхідні об’єкти соціально-побутової та розважальної інфраструктури.

Забудовником масиву «Паркова алея» виступає компанія «Благо».