ЖК Сонячний

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Довженко А., ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (050) 433 77 22

Житловий комплекс «Сонячний» – сучасний мікрорайон з яскравим дизайном, який складається з чотирьох дев’ятиповерхових будинків економ-класу. Зводить комплекс будівельна компанія «Вамбуд».

В ЖК «Сонячний» запроектовані просторі, комфортабельні оселі зручних планувань. Кожна квартира буде підключена до системи автономного опалення та обладнана німецькими газовими котлами. Площа квартир може складати від 39 до близько 150 квадратних метрів.

Передбачені в комплексі і комерційні приміщення. Їх площа становитиме понад п’ять тисяч квадратних метрів, зосереджуватимуться вони переважно на перших поверхах.

Прибудинкова територія ЖК «Сонячний» буде зонована та вміщуватиме власну соціальну інфраструктуру. У дворі мікрорайону буде сучасний дитячий садочок, таким чином батьки зможуть не турбуватись з ким залишити дітей. Також на території заплановано обладнати декілька ігрових і спортивних майданчиків, зручну стоянку для автомобілів та пункти охорони на в’їздах. Важливо, що периметр комплексу буде під цілодобовою охороною.

ЖК «Сонячний» розташовується у охайному районі на перетині вулиць Крихівецька та О. Довженка. В районі будівництва зручна транспортна розв’язка, неподалік є Автостанція №3. Крім цього, поруч з новобудовою великий спектр об’єктів освітньої та соціально-побутової інфраструктур, а також все необхідне для незабутнього відпочинку: парк імені Тараса Шевченка, льодова арена, аквапарк.