ЖК Квартал Краківський

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Волчинец, Чумака, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 7
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2020 года
  • от 11 000 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (050) 433 77 22

Новим проектом компанії «Вамбуд» стане багатоквартирний житловий комплекс «Квартал Краківський» на околиці Івано-Франківська в с. Вовчинець. Згідно плану, новобудова об’єднуватиме чотири семиповерхівки, позиціонуватиметься як економ-клас та займатиме територію в понад шість гектарів. Зважаючи на масштаби, зводитиметься комплекс у декілька черг. Здати перший будинок забудовник планує у першому кварталі 2018 року, другий – в третьому кварталі 2019.

ЖК «Квартал Краківський» – самодостатній житловий масив зі свою інфраструктурою. Так, між будинками комплексу буде зведений власний дитячий садок, медичний пункт і спортивний комплекс. На території будуть облаштовані тенісний корт та поле для міні-футболу, передбачені зручні зони відпочинку та яскравий дитячий майданчик. Територія буде облагороджена та знаходитиметься під цілодобовим відеоспостереженням та охороною. А однією з найбільших переваг розташування комплексу можна вважати близькість рекреаційної зони – Вовчинецьких пагорбів та мальовничого берегу річки Бистриця-Солотвинська, а також торгівельних гіпермаркетів «Епіцентр» і «Метро».

Квартири в ЖК «Квартал Краківський» доволі різноманітні. На рівні з типовими одно- та двокімнатними оселями площами від 37 до 68 м2, в будинках запроектовані і просторі пенхауси в понад 140 м2. Квартири вирізняються зручними плануваннями, мають сучасне устаткування та високий рівень енергоефективності.