ЖК HydroPark DeLuxe

  • Адрес: Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Мазепы Гетьмана, ул. 
  • Класс: Премиум-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 16
  • Цена: 16 480 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2020 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Сучасний житловий комплекс HydroPark DeLuxe будується у самому центрі міста Івано-Франківськ на березі озера. Новобудова являє собою 9 секційний цегляний будинок на 11-16 поверхів. Фасади комплексу утеплені мінеральною ватою та пінополістирольними плитами. Реалізує проект інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль».

Родзинкою HydroPark DeLuxe є три аспекти: безпека, комфорт та унікальність. Нагляд за внутрішньою територією двору забезпечує професійна централізована охорона, з використанням цілодобового відеонагляду. Комфорт новобудови виявляється у екологічному дитячому майданчику, наявності кімнати загального користування та просторого вишуканого холу з консьєржем. До унікальності комплексу можна віднести краєвиди міського озера, підземний паркінг для автомобілів мешканців будинку та оздоблення прибудинкової території ландшафтним дизайном з нічною підсвіткою.

В проекті «ГідроПарк ДеЛюкс» представлені квартири різного планування, від однокімнатних квартир (від 45 кв.м.) до просторових пентхаусів (від 150 кв.м.).

ЖК HydroPark DeLuxe зводиться в екологічно чистій місцевості з видом на міське озеро. Поблизу розташована багата інфраструктура: парк імені Тараса Шевченка, дитяча та доросла поліклініки, школи, ліцей, супермаркети, банк, аптеки, ресторан та кафе. Завдяки цьому, мешканцям будинку матимуть під рукою все необхідне.

Етапи будівництва:
Терміни здачі усього ЖК ще невідомо
7 секція - завершення будівництва в IV кв. 2018 р.
8 секція - завершення будівництва в IV кв. 2019 р.
6 секція – в проекті

🔑Квартири у продажу:
1-к від 46,3 м2 - від 16 480 грн./м2
2-к від 61,2 м2 - від 16 480 грн./м2
3-к від 82,9 м2 - від 16 480 грн./м2

*Мінімальна вартість квартир вказана станом на 09.01.2019 р.

Продается Проект реализует