ЖК Містечко Козацьке

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Физкультурная, ул., 27

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2020 года
  • от 10 300 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (050) 426 00 90

Житловий комплекс «Містечко Козацьке» - черговий цікавий проект будівельної компанії «Вертикаль», який відноситься до комфорт-класу.

Комплекс розташований у перспективному мікрорайоні міста Івано-Франківськ, за адресою: вулиця Фізкультурна, 27.

«Містечко Козацьке» об’єднає п’ять кварталів новобудов у яскравий та харизматичний проект, що втілює історію козацького часу.

В проекті передбачено 21 десятиповерхових будинків з панорамним склінням. Комплекс будують за цегляною технологією с пінопластовим утепленням фасаду. Зовнішнє оформлення новобудов витримано в українських традиціях і буде виконане в білих кольорах с прикрасами у вигляді вишивки національних орнаментів.

Житловий фонд комплексу представлено широким вибором затишних одно-, двох- та трикімнатних квартир. Також в кожному домі передбачені інвентарні кімнати для зберігання велосипедів, санчат та дитячих колясок.

До переваг «Містечка Козацьке» можна віднести затишне розташування комплексу та розвинену інфраструктуру, яка буде представлена дитячим садком «Козачок», торговельними центрами, спортивними комплексами, дитячими майданчиками.

В комплексі передбачене будівництво підземного паркінгу для мешканців. Територію планують зробити закритою від транспорту та сторонніх осіб для додаткової безпеки мешканців.

*Мінімальна вартість квартир зазначена за станом на 04.12.2019 г.

Продается