ЖК Містечко Мануфактура

  • Ивано-Франковская обл, Ивано-Франковск, Дудаева Джохара, ул., 31

  • Класс: Комфорт-класc
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2022 года
  • от 10 100 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (067) 313 07 10

Будівельна компанія «Вертикаль» представила новий проект у місті Івано-Франківськ – житловий комплекс «Містечко Мануфактура», який буде розташований всього в 20 хвилинах їзди від центру міста. Проект представлен двома десятиповерховими будинками економкласу.

Фасади новобудов будуть оздоблені панелями данського виробництва, 10-и см утеплення будинку виконають з пінопласту та мінеральної вати. Зовнішня штукатурка стін буде виконана «під маяки».

У «Містечку Мануфактура» запроектовані одно-, дво- та трикімнатні квартири, які реалізуватимуться без оздоблення. Висота стель – 2.8 м.

Для автомобілів мешканців передбачений паркінг із вбудованими гаражами. Це забезпечить надійність та комфорт для усіх мешканці комплексу.

Розвинена інфраструктура новобудов дозволить майбутнім мешканцям мати все «під рукою»: поруч розташований супермаркет, аптека, спортзал, дитячий садок та школа. На території «Містечка Мануфактури» передбачена велика закрита зона відпочинку для дітей та дорослих, облаштована ландшафтним дизайном. Цілий тематичний дитячий комплекс сподобається кожному маленькому відвідувачу.

Етапи будівництва:
1 и 2 будинки - завершення будівництва в IV кв. 2020 р.
3 будинок - завершення будівництва в II кв. 2022 р.

Квартири у продажу:
1-к від 36 м2
2-к від 63 м2
3-к від 90 м2

*Мінімальна вартість квартир зазначена за станом на 07.12.2019 г.

Продается