ЖК Родинний затишок

  • Адрес: Хмельницкая обл, Хмельницкий, Молодежная, ул., 2/1 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: всі квартири продано
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2016 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Яскравий та сучасний житловий комплекс "Родинний затишок" від будівельної компанії "Діта" розташований на вулиці Молодіжній 2/1Д. Поблизу новобудови зосереджена вся необхідна інфраструктура: торгівельно-розважальні центри, магазини, відділення банків, медичні центри, освітні заклади. Не менш важливо, що в районі новобудови добре розвинене транспорте сполучення і дістатися центру міста можна всього за декілька хвилин.

Складається житловий комплекс "Родинний затишок" із двох десятиповерхових будинків. Загальна кількість квартир у комплексі – 160. Тут передбачені просторі одно- та двокімнатні квартири покращеного планування площею від 51 до 67 квадратних метрів.

Для комфорту мешканців в будинках комплексу передбачені індивідуальне опалення та утеплення пінопластом. Кожна секція оснащена сучасними безшумними ліфтами.

Після завершення будівництва житлового комплексу "Родинний затишок" планується озеленення та облагородження прибудинкової території. В проекті передбачено будівництво дитячого майданчику, розвиваючих спортивних зон та облаштування затишних місць для відпочинку. Знайдеться місце на великій прибудинковій території комплексу і для просторої автостояники.

Яскравий та неординарний дизайн вигідно виділяє житловий комплекс "Родинний затишок" на фоні інших новобудов Хмельницького. Житловий комплекс не тільки буде окрасою міста але й стане чудовим житлом для людей будь-якого віку та статку.

Очікувати завершення будівництва комплексу можна вже у четвертому кварталі 2016 року.

Проект реализует