ЖК Lakeberry

  • Адрес: Хмельницкая обл, Хмельницкий, Залзняка, ул., 1 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 9 500 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2019 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Черговою новобудовою у місті Хмельницький став житловий комплекс "Lakeberry" від компанії "Діта". Зводиться комплекс на вулиці Максима Залізняка в сповненому зелених насаджень районі міста, неподалік мальовничого озера. В пішій доступності від комплексу проходить Старокостянтинівське шосе, за рахунок чого і забезпечується транспортне сполучення району.

Житловий комплекс "Lakeberry" являє собою десятиповерховий будинок на шістдесят квартир. В будинку передбачені одно- та двокімнатні квартири та можливе об’єднання помешкань на етапі будівництва. Загалом площа квартир в будинку становить від 37 до 41 квадратного метру для однокімнатних квартир та понад 74 квадратні метри для двокімнатних квартир.

Затишок та тепло осель в комплексі забезпечуватиметься завдяки сучасним технологіям утеплення фасадів та встановленим сучасним трьохкамерним склопакетам. Окрім цього, в житловому комплексі "Lakeberry" передбачені системи автономного теплопостачання.

Особливістю житлового комплексу "Lakeberry" є розкішні панорамні вікна висотою понад 1,8 метрів. А приємною несподіванкою для потенційних мешканців стане вже підведені в квартири кабельне телебачення та інтернет.

Прибудинкова територія житлового комплексу "Lakeberry" також підлягає облаштуванню. Тут будуть збудовані великий дитячий майданчик та облаштовані затишні зони відпочинку. Завершити будівництво комплексу "Lakeberry" планується у третьому кварталі 2016 року.

Етапи будівництва:
1 секція – введена в експлуатацію в IV кв. 2016 р.;
2, 3 секції – введення в експлуатацію в II кв. 2018 р.

Квартири у продажу:
2, 3 секції
1-к від 40,79 м2 – від 9 500 грн./м2
2-к від 75,18 м2 – від 9 500 грн./м2

Проект реализует