ЖК Grand Palace

  • Хмельницкая обл, Хмельницкий, Подольская, ул., 115

  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 17
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2017 года
  • от 14 000 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (097) 044 44 00

Житловий комплекс «Grand Palace» - вишукана сімнадцятиповерхова новобудова на вулиці Подільська, 115. Особливістю житлового комплексу є зона відпочинку на даху третього поверху. Тут мешканці зможуть приймати слонячі ванни лежачи на шезлонгах та насолоджуватися спокоєм серед екзотичних рослин.

Окрім цього, для комфортного життя в комплексі передбачені басейн, фітнес-клуб, медичний центр, ресторан, хімчистка та власний торгівельно-розважальний комплекс. Для автомобілів мешканців та гостей комплексу передбачені паркінг на 148 машиномісць та гостьова стоянка на 70 автомобілів.

Оселі в житловому комплексі «Grand Palace» зручні та світлі. Тут передбачені переважно одно-, дво- та трикімнатні квартири вільного планування. Їх площа становить від 54 до понад 103 квадратних метрів. Кожен мешканець зможе втілити в життя найсміливіші ідеї та оформити квартиру за власним бажанням. Опалення в комплексі індивідуальне. В кожній оселі встановлені котли, радіатори. Безпека в комплексі буде забезпечуватися консьєржами та цілодобовою охороною. Доволі зручно і те, що новобудова оснащена сучасними безшумними ліфтами на яких мешканці зможуть спуститися в паркінг чи дістатися в паркову зону четвертого поверху.

Житловий комплекс «Grand Palace» відрізняється і своїм витонченим дизайном. Загалом, Grand Palace – це елегантна новобудова з власною добре розвинутою інфраструктурою, де є все необхідне для комфортного та розміреного життя.