ЖБК Південно-Західний

  • Хмельницкая обл, Хмельницкий, Тернопольская, ул., 12А

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • от 9 100 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (098) 166 27 53

Житловий комплекс «Південно-Західний» об`єднає три десятиповерхові будинки комфорт-класу, що зводяться на вулиці Тернопільській, 12А. Забудовником об`єкту виступає спеціально створений обслуговуючий житлово-будівельний кооператив з однойменною назвою. Зовнішні стіни будівель виконуються з цегли та утеплюються десятисантиметровою мінеральною ватою. Опалення в комплексі буде індивідуальним, що дозволить значно заощаджувати на комунальних платежах.

Житловий фонд ЖК «Південно-Західний» налічуватиме 126 квартир, серед яких одно-, дво- та трикімнатні. Реалізуються квартири як з чорновим оздобленням або і з ремонтом «під ключ». На момент реалізації, в кожному помешканні встановлять металопластикові двокамерні енергозберігаючі вікна, двері, системи опалення.

Для комфорту майбутніх мешканців, забудовник облаштує на території місця для відпочинку, дитячий та спортивний майданчики, наземний паркінг. Серед об’єктів інфраструктури, що знаходяться по сусідству з комплексом, можна виділити аквапарк, супермаркет, ботанічний сад, коледж, університет та зупинки громадського транспорту.


Етапи будівництва:
1 секція – введена в експлуатацію в III кв. 2017 року;
2 секція - введення в експлуатацію в I кв. 2019 р.;
3 секція - завершення будівництва в III кв. 2019 р.

Квартири у продажу:
3 секція
2-к - від 46 м2 - від 9 100 грн./м2