ЖК на вул. Драгоманова, 38

  • Адрес: Киев, Дарницкий, Позняки, Михаила Драгоманова, ул., 38  
  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Монолитно-кирпичный
  • Этажность: 9
  • Цена: 22 800 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (044) 333 42 33

ЗРУЧНО ТА ПРЕСТИЖНО жити в нашому будинку комфорт класу на Драгоманова, 38. Житловий будинок розташовано в розвиненому та наповненому інфраструктурою районі (безліч шкіл, дитячих садочків, ліцей «Наукова зміна». Неподалік розташований фітнес-клуб "Sport Life", магазини, торгові центри, аптеки, новий супермаркет "Billa" і "Рибний маркет").
Зручна автомобільна розв΄язка та вдала транспортна доступність, метро Позняки 10 хв, поряд розташований також парк «Позняки».
БЕЗПЕЧНИМ наш будинок робить власна прибудинкова територія, наявність шлагбауму, система відеоспостереження та підземний паркінг з охороною. Також в будинку передбачено контроль доступу в житлову частину, яка має розширений хол та передбачає місце для охорони або конс΄єржа.
КОМФОРТНИЙ житловий будинок на Драгоманова, 38 має всього 65 квартир. На поверсі в одній секції лише 4 квартири, в другій - 6 квартир. Збільшена висота стелі в порівнянні з типовими поверхами квартир на 8-му та 9-му поверхах, яка становить 3,0 м, при цьому квартири також мають вітражні вікна. Також в будинку є квартири з власними терасами. На першому поверсі знаходяться нежитлові приміщення, в яких планується розташування: аптеки, салону краси, магазину весільного одягу, школи розвитку дитини та інші необхідні об΄єкти інфраструктури.
БЕЗКОШТОВНО для мешканців нашого будинку заплановані кімнати для велосипедів, місця для зберігання автомобільної резини. Крім того, планується облаштування тренажерного залу, яким зможуть користуватися тільки мешканці будинку. Також на першому поверсі передбачені зручні колясочні.
СУЧАСНИЙ будинок за рахунок використання високоякісних матеріалів та обладнання (зокрема встановлені вікна VEKA, ліфти Shindler), покращено тепло- та шумоізоляцію. Для зовнішнього утеплення стін використано базальтову вату товщиною 100-150 мм.
ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ З ОХОРОНОЮ, який пов΄язаний з житловою частиною ліфтом, є особливою перевагою нашого будинку. Наявність в ньому 49 паркомісць, призначених для мешканців будинку, робить будинок привабливим для проживання. Додатковою перевагою є можливість обрати різну площу паркомісця з урахуванням потреб родини. Ще однією з переваг є облаштована інфраструктура для зарядки електромобілей, а ліфт першої секції зупиняється безпосередньо в паркінгу.

Продается
Однокомнатная
от 1 151 920 грн.
Двухкомнатная раздельная
от 1 714 880 грн.
Трехкомнатная разд.
от 1 981 320 грн.
Проект реализует

Сайт: http://www.cpg.kiev.ua

Тел.: +38044 333-42-33, +38098 467-77-52

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "ЖК на вул. Драгоманова, 38":