ЖК NAVIGATOR

  • Киев, Оболонский, Минский, Балтийский, пер., 23

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Железобетонная панель
  • Этажность: 25
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2020 года
  • от 13 700 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (044) 338 31 00

Ціна за 1 м² знижується на 500 грн.

ЖК NAVIGATOR об’єднує чотири висотні будинки по 25 поверхів кожен. Будівництво комплексу буде проводитись у декілька черг. Так, завершення першої черги намічене на вересень 2019 року, а другої – на третій квартал 2019 року.
Технічні характеристики новобудов такі: панельна технологія будівництва; зовнішнє утеплення стін вентильованими фасадами торгової марки HOSTROCK; опалення – централізоване.

Житловий фонд ЖК NAVIGATOR складають 2883 квартири типових планувань. Тут представлені одно-, дво- та трикімнатні помешкання, які реалізуються з оздобленням та сучасною комплектацією. В квартирах встановлюються: вхідні та міжкімнатні двері, прилади опалення, сантехнічне обладнання, лічильники обліку електроенергії, гарячої та холодної води; вимикачі та розетки.

Територія комплексу буде закрита та надійно охоронятиметься. Внутрішній двір раціонально зонують та встановлять дитячі та спортивні майданчики. Обслуговуватиме будинки та підтримуватиме їх у належному стані власна сучасна експлуатаційна компанія. Мешканці з авто оцінять місткий гостьовий паркінг.

Мешканцям комплексу доступна розгалужена інфраструктура району. У кроковій досяжності знаходиться торгові центри та магазини, дошкільні та середньоосвітні навчальні заклади, кінотеатр, медичний центр, будинок-музей Т. Г. Шевченка. Доповнюватимуть цей перелік заклади обслуговування, що працюватимуть на території комплексу.

Новини ЖК:
09.11.2018 - Черная пятница в ЖК NAVIGATOR
23.08.2018 - Акция в ЖК NAVIGATOR: скидка на двух- и трехкомнатные квартиры

*Минимальная стоимость квартир указана по состоянию на 12.12.2018 г.