ЖК New York Towers

  • Адрес: Киевская обл, Ирпень, Университетскaя, ул. 
  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Монолитно-кирпичный
  • Этажность: 24
  • Цена: 13 000 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2019 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Найбільший забудовник в Ірпені «Орлан Інвест-груп» об’єднав сучасне комфортне житло та урбаністичну інфраструктуру великого мегаполісу, яка задовольнить запити будь-якої сім’ї, що вирішила купити квартиру в Ірпені.

Кожен мешканець ЖК «New York Towers» в Ірпені отримує доступ до повного спектру послуг, продукції, робіт, які може запропонувати велике місто. Завдяки зручній інфраструктурі все знаходиться поруч вашої затишної квартири в Ірпені: магазини, аптеки, улюблені кав’ярні, салони краси.

Також компанія «Орлан Інвест-груп» попіклувалась про самих маленьких мешканців комплексу. На території ЖК «New York Towers» розташовано сучасний освітній комплекс повного дня для дітей віком від 3 до 6 років, створено центр раннього розвитку дитини та сучасна LEGO room. За роботою всіх інженерних систем і комунікацій спостерігає власна керуюча компанія «Ірпінь-утіліті сервіс».

Територія ЖК «New York Towers» знаходиться під цілодобовою охороною. Все обслуговування комплексу забезпечує професійна команда фахівців. Не потрібно думати про паркування, адже наш ЖК в Ірпені включає в свою інфраструктуру як підземні паркінги, так і гостьові паркувальні зони. Для будівництва та оздоблення житлового комплексу використовуються матеріали відомих брендів, що гарантує високу якість пропонованого житла.

Етапи будівництва:
1 та 2 будинки - завершення будівництва - II кв. 2018 г.
3 будинок - завершення будівництва - II кв. 2019 г.

*Минимальная стоимость квартир указана по состоянию на 06.12.2018 г.

Новости ЖК:
22.11.2018 - Акция в жилых комплексах от «ОРЛАН-ИНВЕСТ ГРУПП»
05.10.2018 - Акція: «Жовтневий цінопад» від «Орлан-Інвест Груп»

Продается Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "ЖК New York Towers":