ЖК Велика Британія

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Шевченка, ул., 15

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2020 года
  • от 14 800 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 42 44

Житловий комплекс «Велика Британія» став справжнім втіленням домашнього затишку та комфорту. Розташований комплекс поруч з історичним центром Львова за адресою вулиця Шевченка, 15. Окрім житлових будинків на території комплексу планується побудувати торговий центр, спортивний комплекс, тенісні корти та дошкільні навчальні заклади. Головною особливістю комплексу є відкриття Першої британської школи. Тут можна буде вивчати англійську з носіями мови, а по закінченню школи отримати міжнародні сертифікати про навчання IGCSE, A-level, GCSE, IB-level, що дозволять подовжити навчання безпосередньо в Британії.

До складу житлового комплексу «Велика Британія» входить п’ять сучасних будинків висотою в шість-дев’ять поверхів. Тут передбачені невеликі одно-, двох- та трьохкімнатні квартири площею від 40 до 89 квадратних метрів.

В кожній секції комплексу планується встановлення декількох безшумних ліфтів. Також в житловому комплексі «Велика Британія» передбачений підземний паркінг площею понад 4 460 квадратних метрів та гостьова парковка.

Вся незабудована територія комплексу підлягає облаштуванню. У дворі планується висадити дерева та організувати комфортні зони відпочинку.

Що ж стосується інфраструктури району, то неподалік житлового комплексу «Велика Британія» розташовано декілька загальноосвітніх закладів, міська лікарня, ринок та цирк, та добре розвинуте транспортне сполучення.