ЖК Леви міста

  • Львовская обл, Львов, Сыховский, Стрийська, ул., 45

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолитно-кирпичный
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 14 14

Житловий комплекс «Леви міста» один з проектів компанії Галжитлобуд. Будується комплекс на перехресті вулиць Стрийська та Наукова. Зручне розташування в Франківському районі дозволить мешканцям новобудови дістатися центру міста автівкою всього за вісім хвилин.

Плюсом житлового комплексу «Леви міста» є безпосередня близькість до неймовірно красивого парку «Бондарівка», торгово-розважальних центрів та декількох ринків, та можливість мешканців новобудови провести активно час в колі сім’ї в парках сімейного відпочинку або в аквапарку, які також знаходяться неподалік.

Не варто забувати і про соціальну інфраструктуру. Не менш важливо, що в районі комплексу «Леви міста» зосереджені декілька дитсадків, загально-освітніх шкіл, коледж НУ «Львівська політехніка» та духовна семінарія.

Загалом в житловому комплексі «Леви міста» нараховується 348 квартир. Окрім стандартних одно-, двох-, та трьохкімнатних квартир площею від 45 до 85 квадратних метрів, в комплексі передбачені і дворівневі апартаменти в понад 106 квадратних метрів. Також в проекті будівництва передбачено підведення в квартири всіх необхідних комунікацій та оснащення кожної секції будинку ліфтами нового покоління. А для зручності мешканців та гостей новобудови в комплексі заплановані паркінг на 105 машиномість стоянка на 101 автомобіль.

В цілому, житловий комплекс «Леви міста» має витончений та сучасний вигляд. Вміло підібрані кольори оздоблення чудово гармонують між собою та допомагають комплексу вдало вписуватися в загальну концепцію району.

Завершити роботу над комплексом забудовник планує вже в четвертому кварталі 2018 року.