ЖК на вул. Хлібна, 4

  • Львовская обл, Львов, Сыховский, Хлибна, ул., 4

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолит
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2019 года
  • от 16 000 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (098) 244 14 14

Стильний та сучасний житловий будинок на вулиці Хлібній, 4 ще один проект будівельної компанії Галжитлобуд. Як завжди при зведені будинку головний акцент робиться на його надійність та якість, тому десятиповерхова новобудова на Хлібній, 4 повністю відповідає всім вимогам та стандартам.

Розташований будинок у Сихівському районі Львову на розі вулиць Хлібна та Січинського. Зручне транспортне сполучення дозволяє дістатися центру міста всього за десять хвилин. Інфраструктура району також добре представлена, тут знаходяться торгівельні центри «Арсен» та «Метро», Чорнобильська лікарня, аптечні пункти, ряд дошкільних закладів, шкіл та ліцеїв. А завдяки безпосередній близькості новобудови до Ботанічного саду ЛНУ імені Івана Франка та парку «Погулянка» будинок на Хлібній, 4 майже повністю оточений природою та відрізняється неймовірними краєвидами.

Складається новобудова на Хлібній, 4 із двох секцій. Загалом в будинку передбачено 98 невеликих одно-, двох- та трьохкімнатних квартир, площа яких варіює від 38 до 75 квадратних метрів. Окрім квартир в будинку передбачені підземний паркінг на 31 машиномісце та громадські приміщення з власними входами.

Індивідуальний стиль оформлення новобудови на вулиці Хлібній, 4 робить її дуже сучасною та оригінальною. Яскраві кольори зовнішнього оздоблення стали візитівкою новобудови.

Завершити будівництво житлового будинку на вулиці Хлібній, 4 планується у другому кварталі 2018 року.