ЖК на вул. Врубеля, 15

  • Львовская обл, Львов, Сыховский, Врубеля, ул., 15

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2015 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 14 14

Новобудова за адресою вулиця Врубеля, 15 – новий проект компанії Галжитлобуд. Складається будинок із трьох десяти- та трьохповерхових секцій. Окрім затишних одно-, двох- та трьохкімнатних квартирплощею від 38 до 83 квадратних метрів в новобудові передбачені і розкішні дворівневі апартаменти. Для зручності мешканців біля будинку планується обладнання просторого паркінгу та гостьової стоянки.

Окрім цього на прибудинковій території планується облаштування зон відпочинку. А для найменших мешканців будинку буде збудований сучасний та функціональний дитячий майданчик.

Місце для розташування новобудови було обране не випадково. Перед будівництвом було вивчено інфраструктуру та досліджено зручність транспортного сполучення міста. В Сихівському районі добре представлена торгово-розважальна інфраструктура, а також тут сконцентровано багато шкіл, дитячих садків, торгових центрів та магазинів, а тому саме в цьому районі було розпочате будівництво. Оточена усією необхідною інфраструктурою новобудова на Врубеля, 15 повністю задовольнить усі потреби мешканців будь-якого віку та статку.

Доволі стримане та спокійне оформлення будинку тільки додають йому певного шарму. Якість новобудови говорить сама за себе і не потребує зайвих стимулів.

Закінчити будівництво житлового будинку на вулиці Врубеля, 15 планується у четвертому кварталі 2015 року.