ЖК на вул. Демнянській, 26

  • Львовская обл, Львов, Сыховский, Демнянська, ул., 26

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • от 16 550 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 253 23 00

Поважний та статний житловий комплекс на вулиці Демнянській ще одна цікава новобудова Львова. Розташований комплекс неподалік перехрестя вулиць Стрийська та Хуторівка в Сихівському районі. Тут зосереджено багато торгово-розважальних центів, магазинів, ринків, закладів громадського харчування та гаражних кооперативів. Також тут є декілька шкіл та дитячих садів. Неподалік комплексу знаходиться мальовничий парк Боднарівка.

Складається житловий комплекс на Демнянській з пёяти дев’ятиповерхових будинків. Всього в комплексі запроектовано 107 просторих квартир площею від 46 до 85 квадратних метрів. В квартирах встановлено двохфункційні котли та радіатори. Проектом передбачено встановлення баків запасу води, що забезпечить цілодобове водопостачання.

Окрім квартир в житловому комплексі на вулиці Демнянській облаштовуються приміщення громадського та комерційного призначення.

Загальна площа житлового комплексу на вулиці Демнянській становить понад один гектар. На просторій прибудинковій території заплановано облаштувати затишні зони відпочинку, збудувати сучасний дитячий майданчик та організувати автостоянку на 54 автомобілі.

Перша та друга черги житлового комплексу на вулиці Демнянській вже здані. Закінчити будівництво третьої черги комплексу планується вже в четвертому кварталі 2015 року. В 2018-2019 рр. планується звести ще два будинки.