ЖК Kvartal Praud

  • Львовская обл, Львов, Железнодорожный, Сидора Голубовича, ул., 37

  • Класс: Премиум-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 8
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2016 года
  • от 23 650 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 253 76 90

Вишуканий та сучасний житловий комплекс “Kvartal Praud” – елітна новобудова неподалік центральної частини Львову. Поруч з новобудовою знаходяться церква святих Ольги та Єлизавети – найвиразніший приклад готичної архітектури та Оперний театр. Також в районі комплексу добре представлена соціально-розважальна інфраструктура. Тут зосереджені дитячі садки, загальноосвітні школи, вищі навчальні заклади, фітнес-клуби, банки та супермаркети.

Складається житловий комплекс “Kvartal Praud” із чотирьох секцій у сім-дев’ять поверхів. Завдяки різній поверховості секцій з вікон комплексу відкривається чудовий вид на центр міста.
Всього в житловому комплексі “Kvartal Praud” передбачено 94 просторі квартири. Окрім одно-, двох- та трьохкімнатних квартир площа яких складає понад 50, 72 та 89 квадратних метрів відповідно, в комплексі передбачені вишукані чотирьохкімнатні квартири та розкішні дворівневі апартаменти. Великі метражі помешкань, висока якість матеріалів та новітні технології будівництва дозволяють комплексу відповідати європейському рівню.

Для автовласників в житловому комплексі “Kvartal Praud” передбачений підземний паркінг на 79 машиномісць. Піднятися на потрібний вам поверх будинку на ліфті можна безпосередньо з паркінгу.

Всю територію житлового комплексу “Kvartal Praud” планується зробити закритою та впровадити цілодобову охорону та відеоспостереження. Між секціями комплексу планується збудувати великий дитячий майданчик, розмістити лавки та фонтанчики, встановити ліхтарі. Забудовник прагне облаштувати затишні сквери та створити найкращі умови для приємно відпочинку.