ЖК Добра Оселя

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Франковский, Княгини Ольги, ул., 1/5 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 17 400 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2016 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (098) 244 42 44

Сучасний та стильний житловий комплекс "Добра Оселя" – новий житловий квартал у Франківському районі Львова. Будується комплекс на вулиці Княгині Ольги 1/5. Зручне розташування поблизу історичного центру міста стало запорукою популярності новобудови. Поруч з житловим комплексом "Добра Оселя" зосереджені дитячі садки, загальноосвітні школи та вищі навчальні заклади такі як Львівська політехніка та Національний Лісотехнічний університет. Також неподалік комплексу знаходяться торгово-розважальні комплекси "Південний" и "Кінг Кросс Леополіс" та парки на вулиці Кульпарківській та "Горіховий гай", де мешканці зможуть активно провести час в сімейному колі. До речі, дістатися центру міста можна всього за п’ять хвилин. Неподалік кварталу розташовані зупинки громадського транспорту та активний автомобільних рук.

Складається житловий комплекс "Добра Оселя" із чотирьох будинків по десять поверхів. В комплексі передбачені зручні квартири покращеного планування. Площа житла складає 43 квадратні метри для однокімнатних квартир, 65 – для двокімнатних та понад 91 квадратний метр для трьохкімнатних квартир. Завдяки зручному розташуванню будинків із віком квартир відкриваються неймовірні краєвиди.

Окрім квартир в житловому комплексу "Добра Оселя" передбачені офісні та комерційні приміщення. А для автомобілів мешканців організований місткий та сучасний паркінг з цілодобовою охороною.

На прибудинковій території житлового кварталу "Добра Оселя" планується збудувати дитячий майданчик та спортивні куточки, а також створити комфортні місця для відпочинку. Затишні кафе з терасами та тихі сквери зроблять ваше перебування на території комплексу приємним та неповторним.

Перша черга житлового комплексу "Добра Оселя" була здана на заселена у 2014 році. Наразі будується друга черга, закінчення будівництва декількох її секцій очікується в четвертому кварталі 2015 року. Остаточне завершення будівництва комплексу заплановане на кінець 2016 року.

Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "ЖК Добра Оселя":