ЖК Зелений Двір у Львові

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Величковского, ул., 70

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолит
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • от 11 500 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (063) 880 80 30

На початку 2015 року розпочалося будівництво житлового комплексу "Зелений Двір" у місті Львів, здати який забудовник планує наприкінці 2018 року. Зводиться комплекс на вулиці Величковського поблизу лісопаркової зони. Наразі стартували продажі квартир першої секції.

Львівський житловий комплекс "Зелений Двір" представляє собою багатоквартирний десятиповерховий будинок економ-класу. В комплексі передбачені комфортні одно- та двокімнатні квартири вільного планування. Їх площа варіює від 41 до 67 квадратних метрів. В квартири будуть підведені всі комунікаційні системи та встановлені радіатори індивідуального опалення.

Кожна секція будинку буде оснащена декількома сучасними ліфтами нового покоління. На першому поверсі комплексу запроектовані офісні та комерційні приміщення.

Прибудинкова територія житлового комплексу "Зелений Двір" підлягає обов’язковому облаштуванню. Тут планується збудувати великий дитячий майданчик, організувати спортивні кутки та зони відпочинку. Також біля будинку передбачена зручна парковка для автомобілів мешканців.

Панорамні вікна та вишуканий дизайн вигідно виділяють житловий комплекс посеред інших будинків району. Житловий комплекс "Зелений Двір" – це стильне та сучасне житло в екологічному районі Львову.