ЖК Зелений Двір у Трускавці

  • Львовская обл, Трускавец, Стуса, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (063) 880 80 30

Трускавецький житловий комплекс "Зелений Двір" – сучасна та яскрава новобудова неподалік Львову. Панорамні вікна та вишукані архітектурні рішення зробили новобудову однією із найоригінальніших у області.

Місце для будівництва комплексу було обрано не випадково. Трускавець неймовірно мальовниче та чисте місто, що славиться своїми бальнеологічними курортами. Тому житловий комплекс "Зелений Двір" у Трускавці ідеально піддійте для людей, що пильно стежать за своїм здоров’ям та прагнуть жити подалі від суєти мегаполісу.

Зводиться комплекс у центральній частині міста на вулиці Стуса. Поруч з будинком є вся необхідна інфраструктура та зручне транспортне сполучення. З великих вікон комплексу відкриваються неймовірні краєвиди міста.

В трускавецькому житловому комплексі "Зелений Двір" передбачені затишні одно- та двокімнатні квартири вільного планування, площею від 42 до 63 квадратних метрів. В квартири підведені комунікації та встановлені радіатори індивідуального опалення.

По закінченню будівництва житлового комплексу "Зелений Двір" планується облаштувати та озеленити прибудинкову територію. Великий дитячий майданчик, комфортні зони відпочинку та затишні алеї неодмінно стануть улюбленими місцями вечірніх прогулянок мешканців. Передбачений на території комплексу і великий паркінг.