> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Львовской области >Житловий будинок на вулиці під Голоском, 8

Житловий будинок на вулиці під Голоском, 8

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Пид Голоском, ул., 8 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 11
  • Цена: 16 750 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2017 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

(032) 295-24-52

Житловий будинок на вулиці під Голоском, 8 – одинадцятиповерхова новобудова у Шевченківському районі Львова. Розташована в районі вулиці Варшавської та проспекту Чорновола новобудова оточена усією необхідною соціально-розважальною інфраструктурою. Тут розташовані супермаркети «Арсен» та «Рукавичка», є спорт клуб та навчальні заклади. Неподалік будинку знаходяться зупинки громадського транспорту.

Перша черга житлового будинку на вулиці під Голоском, 8, а саме перший та другий під’їзди, була здана та заселена у 2014 році. Наразі будуються третій та четверний під’їзди. Повністю завершити будівництво будинку планується на початку 2017 року.

В будинку на вулиці під Голоском, 8 окрім одно-, двох та трьохкімнатних квартир площею 44, 64 та 86 квадратних метрів відповідно, передбачені двоповерхові апартаменти. Їх площа може становити від 89 до 96 квадратних метрів. В квартири підведені газ, вода, електрика, телефонізація, встановлені лічильники та котли опалення.

Прибудинкова територія озеленена та доглянута. По закінченню будівництва тут заплановано встановлення лавок та облаштування затишних скверів. Передбачена на прибудинковій території і автостоянка.

Проект реализует

Сайт: http://www.karpatbud.com.ua/

Тел.: +38032 295-24-52, +38032 238-03-41

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "Новобудова під Голоском, 8":

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Львовской области >Житловий будинок на вулиці під Голоском, 8