ЖК Погулянка

  • Львовская обл, Львов, Лычаковский, Зеленая, ул., 115Д

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Монолитно-кирпичный
  • Этажность: 16
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2021 года
  • от 13 900 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (067) 343 25 23

Житловий комплекс Погулянка – сучасна новобудова із вбудованими об’єктами громадського обслуговування. Зводиться комплекс у тихому та спокійному Сихівському районі поблизу мальовничих парків Погулянка та Залізні Води. Поруч з новобудовою розміщена вся необхідна соціальна та торгово-розважальна інфраструктура від загальноосвітніх шкіл до великих торгових центрів.

Складається житловий комплекс Погулянка із трьох десятиповерхових будинків на три, чотири та вісім секцій. Наразі будуються чотири перші секції. Здати першу та другу забудовник планує наприкінці 2015 року, завершення будівництва третьої та четвертої секцій заплановане на другий квартал 2017 року.. Завершення будівництва третього будинку (5,6 та 7 секції) - заплановане на кінець 2018.

Загалом в житловому комплексі на вулиці Зеленій, 115Д нараховується 592 комфортні квартири. Більшу частину житлового фонду комплексу складають одно- та двокімнатні квартири площею від 47 до 65 квадратних метрів. Передбачені в новобудові і шістдесят чотири трьохкімнатні квартири площею понад 84 квадратні метри.

До комплектації квартир входить встановлення броньованих дверей, металопластикових вікон та підведення всіх комунікаційних систем. Кожна секція комплексу Погулянка оснащена сучасними гідравлічними ліфтами.

Внутрішній двір житлового комплексу Погулянка підлягає озелененню. Окрім зручних зон для відпочинку тут передбачене облаштування дитячих та спортивних майданчиків, а також планується оснащення гостьової стоянка. На великій території новобудови на вулиці Зеленій, 115д, що становить понад 1,7 гектара кожен зможе знайти своє улюблене місце.