Житловий комплекс "Квіти Львова"

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Франковский, Стрийська, ул. 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Цена: 11 210 грн./м2 до 12 800 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2016 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

(032) 2-55-77-55

Ознайомлюючись з новобудовами регіону, варто звернути увагу і на житловий комплекс "Квіти Львова" від компанії Креатор-БУД. Новий житловий квартал із власною інфраструктурою зводить у Сихівському районі на тихій та сповненій зелених насаджень вулиці Стрийській. Поруч з комплексом розташовані найбільший у місті торговий центр «Кінг-Крос-Леополіс» та стадіон «Арена Львів». Неподалік новобудови знаходяться автовокзал та кільцева дорога, тому мешканці новобудови зможуть швидко дістатися у будь-яку частину міста.

Складається житловий комплекс "Квіти Львова" із семи будинків у шість-дев’ять поверхів. Зводяться будинки у формі півкілець та розташовані таким чином, що в центрі комплексу утворюється великий внутрішні двір, головна площа якого неодмінно стане улюбленим місцем відпочинку мешканців. Окрім цього, біля кожного будинку передбачено облаштування затишних скверів, а для найменших жителів буде збудований сучасний дитячий майданчик.

Наразі будується перша черга житлового комплексу "Квіти Львова", здати її забудовник планує у третьому кварталі 2016 року.

В першому будинку комплексу запроектовано 168 затишних квартир, площа яких становитиме від 36 до понад 79 квадратних метрів. В кожній квартирі передбачені балкони лоджії та панорамні вікна з яких можна буде милуватися неймовірними краєвидами міста.

Питання комфорту мешканців для забудовника є пріоритетним, тому всі секції комплексу будуть облаштовані сучасними безшумними ліфтами та зручними пандусами, а в кожній квартирі будуть встановлені котли індивідуального опалення.

Окрім будинків на території житлового комплексу "Квіти Львова" передбачено будівництво власної інфраструктури. Тут будуть об’єкти побутового обслуговування, ряд магазинів та дитячий садок, а для власників автомобілів буде облаштований зручний паркінг.

Універсальний житловий комплекс "Квіти Львова" відрізняється своїми яскравістю та сучасністю. Оригінальні архітектурні рішення та сміливий дизайн не лише виділятимуть комплекс серед інших новобудов Львова, але і зроблять житловий комплекс "Квіти Львова" однією із прикрас славетного місті Лева.

Проект реализует