ЖК Моне

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Замарстынивська, ул., 233

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 254 01 96

Неповторністю та самобутністю дизайнерських рішень виділяється житловий комплекс «Моне» серед інших новобудов Львову. Сучасне оздоблення в поєднанні з вдалим розташуванням комплексу у Шевченківському районі робить його неймовірно привабливим для потенційних мешканців. Мальовничі краєвиди та чистота первозданної природи – невід’ємні атрибути житлового комплексу «Клод Моне».

Зводиться десятиповерхова двосекційна новобудова «Моне» на вулиці Замарстинівській, 233 поблизу лісопаркової зони. Всього в комплексі передбачено 140 затишних помешкань площею від 37 до 39 квадратних метрів для однокімнатних та від 59 до 63 для двокімнатних квартир. Загальна площа квартир в комплексі становить понад 7 343,6 квадратних метри.

В кожній секції комплексу планується встановлення декількох безшумних ліфтів нового покоління. Біля будинку організовується автостоянка. Прибудинкова територія комплексу активно облаштовується, будується дитячий майданчик, облагороджуються зони відпочинку.

Не менш важливо, що біля житлового комплексу «Моне» знаходиться вся необхідна інфраструктура: медичний центр, школи, дитячі садки, фітнес-клуб, супермаркет, магазини та аптеки. Для любителів активного відпочинку стане плюсом безпосередня близькість комплексу до Замарстинівськаий парку. Неподалік новобудови декілька зупинок громадського транспорту та активний рух автомобілів.