> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Львовской области >Житловий комплекс на вулиці Інструментальна, 49

Житловий комплекс на вулиці Інструментальна, 49

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Инструментальна, ул., 49 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 13 600 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

(032) 253-00-23

Житловий комплекс на вулиці Інструментальній, 49 – новий десятиповерховий будинок бізнес-класу з торгово-адміністративними приміщеннями та містким паркінгом.

Зводиться будинок в Шевченківському районі Львову неподалік лісопаркової зони. Біля будинку зосереджена вся необхідна інфраструктура: школи, дитячий садок, поліклініка, супермаркети та магазини. Поблизу комплексу проходить автомагістраль Ліпінського.

В житловому комплексі на вулиці Інструментальній, 49 представлені комфортні одно-, двох- та трьохкімнатні квартири. Загальна площа квартир становить від 45 квадратних метрів для однокімнатних, від 66 – для двокімнатних та від 88 квадратних метрів для трьохкімнатних квартир.

Кількість квартир на поверсі не перевищує трьох-чотирьох помешкань. В квартири вже підведені всі комунікації. В кожній секції передбачені пандуси та зручні під’їзди. Також планується облаштування прибудинкової території. В двору будинку будується дитячий майданчик, спортивні куточки, організовуються місця відпочинку.

Житловий комплекс на вулиці Інструментальній, 49 має дуже привабливий та благородний зовнішній вигляд. На даний момент будуються друга та третя секції комплексу. Здати другу секцію планується в другому кварталі 2016 року, а завершення будівництва третьої секції комплексу заплановано на кінець 2017 року.

Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "Новобудова Інструментальна, 49":

> Главная > ❶ Портал недвижимости > Недвижимость > Новостройки Львовской области >Житловий комплекс на вулиці Інструментальна, 49