ЖК Схід сонця

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Чорновола, ул., 67 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 14
  • Цена: 18 270 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2017 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Черговим проектом будівельної компанії «Нове місто» стала друга черга житлового комплексу «Схід сонця». Зводиться комплекс на перетині проспекту Чорновола та вулиці Панча. Зручне розташування неподалік центральної частини міста обумовлює наявність поблизу комплексу усієї необхідної соціальної та торгово-розважальної інфраструктури. Поруч з будинком знаходяться торгові центри Інтерсіті та Арсен, спортивно-оздоровчий комплекс, аптека, школи № 91 та 43, дошкільні заклади.

Житловий комплекс «Схід сонця» являє собою монолітно-каркасний будинок бізнес-класу в дванадцять-чотирнадцять поверхів. Квартири в комплексі розташовані з другого по чотирнадцятий поверх. Їх площа становить – 44-53 квадратних метрів – для однокімнатних квартир, 63-73 – для двокімнатних та 90-100 квадратних метрів для трьохкімнатних квартир. Передбачені в комплексі і багатокімнатні апартаменти площею понад 130 квадратних метрів. Перший поверх комплексу повністю відведений під офіси, соціально-побутові приміщення та комори загального користування.

Очікується, що територія житлового комплексу «Схід сонця» буде огороджена та цілодобово охоронятиметься. Планується також озеленити та облагородити незабудовані ділянки, створивши максимально комфортні умови для відпочинку мешканців. Передбачений в комплексі і підземний паркінг.

Житловий комплекс «Схід сонця» відрізняється оригінальним дизайном та яскравими кольорами оздоблення. Плавно перетікаючі з одного в інший відіткни жовтого приваблюють погляди та піднімають настрій як справжній схід сонця.

Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "ЖК Схід сонця":