ЖК Медовий Сад

  • Львовская обл, Львов, Лычаковский, Пасична, ул., 90А

  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 9
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • от 17 800 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (095) 231 12 31

Житловий комплекс "Медовий Сад" – черговий проект будівельної компанії МС Імперіал. Позиціонують дев`ятиповерхову новобудову як бізнес-клас. При будівництві комплексу використовуються новітні технології будівництва та лише високоякісні матеріали. Немало уваги забудовник приділив і зовнішньому вигляду комплексу. Сучасне оформлення та сміливі дизайнерських рішень зроблять його не лише неймовірно припадливим але й оригінальним.

Зводиться комплекс у Личаківському районі на вулиці Пасічній. Цей район славить великою кількістю зелених насаджень та є мало не найспокійнішим та найекологічнішим, тому квартир в житловому комплексі Медовий Сад стануть чудовим житлом для молодих сімей. Особливо беручи до уваги той факт, що забудовник виділив частинну приміщень першого поверху під колясочні та місця для зберігання велосипедів.

Квартири ж в житловому комплексі "Медовий Сад" – конструктори. Монолітно-каркасна технологія, що використовується при будівництві комплексу, дозволяє проводити перепланування квартир з найменшими втратами. А до того ж славиться довшим терміном експлуатації та є запорукою довговічності будинку.

Всього в житловому комплексі "Медовий Сад" передбачено 49 просторих квартир функціонального планування. Площа осель становитиме від 41,07 квадратних метрів – для однокімнатних квартир, від 59,36 – для двокімнатних та понад 94,22 квадратний метр – для трикімнатних апартаментів. Завдяки великим вітражним вікнам в усіх без винятку квартирах, до осель буде потрапляти велика кількість сонячного світла. Окрім цього, із вікон комплексу відриватиметься чудовий панорамний вид на місто.

Для спокою та безпеки жителів в комплексі передбачене цілодобова охорона території, відеоспостереження та домофонні системи з відеозв’язком. Для автомобілів мешканців облаштовується сучасний підземний паркінг. Важливо, що піднятися на будь-який поверх на ліфті мешканці зможуть прямо з паркінгу.