ЖК Моне 2

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Замарстынивська, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: III квартал 2019 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 42 22

Новим проектом будівельної корпорації Ріел у Львові став житловий комплекс «Моне 2». Розташований комплекс в Шевченківському районі на вулиці Замарстинівська, 233. Ця місцевість вважається однією із найекологічніших зон, славиться своєю лісопарковою зоною та користується неабиякою популярністю серед львів’ян. Тому жителі комплексу не тільки матимуть змогу милуватися неймовірними пейзажами, але й зможуть жити в гармонії з природою.

Незважаючи на те, що житловий комплекс «Моне 2» розташований в такому тихому та сповненому зелені місці, інфраструктура тут доволі добре розвинута. Поруч з комплексом знаходяться дитячі садки № 171 та 57, спеціалізована школа школа імені П.Сагайдачного, медичний центр, сучасний фітнес клуб Sportlife та супермаркет «Арсен». Є неподалік і церква.

Складається житловий комплекс «Моне 2» із двох десятиповерхових будинків. Загальна кількість квартир в комплексі перевищує чотири сотні.Квартири світлі та зі зручним планування. Їх площа становить від 35,39 до 47,91 квадратних метрів для однокімнатних та від 61,77 до 68,44 – для двокімнатних квартир. В оселях встановлені металопластикові вікна з енергозберігаючим склом, протипожежні вхідні двері, сталеві радіатори та двоконтурні котли індивідуального опалення.

Біля житлового комплексу «Моне 2» планується облаштувати затишній двір і сучасний дитячий майданчик. Не забув забудовник і про автолюбителів. Для автівок мешканців передбачена комфортна автостоянка.

Оформлений житловий комплекс «Моне 2» в приємних та м’яких кольорах. Дизайн продуманий до найменших дрібниць та немає нічого зайвого. Витримана архітектура підкреслює статус комплексу та додає йому вишуканості. Спокій та врівноваженість – ось основні атрибути житлового комплексу «Моне 2».