ЖК Америка

  • Львовская обл, Львов, Франковский, Володимира Великого, ул., 10

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 16
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2021 года
  • от 14 000 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 42 22

Житловий комплекс «Америка» - комфортабельна новобудова від будівельної корпорації Ріел. Зводиться комплекс у Франківському районі на вулиці Володимира Великого, 10. Поряд з комплексом розтягнувся мальовничий парк Горіховий Гай. Також, неподалік розташовані стадіон Динамо, кінотеатр «Сокіл», продовольчі крамниці та загальноосвітні навчальні заклади. В декількох хвилинах від комплексу знаходиться вулиця Стрийська, по якій проходять багато маршрутів громадського транспорту та наявний доволі активний автомобільний рух.

Для комфортного та розміреного життя в житловому комплексі «Америка» окрім будинків зведені свій торговий центр, басейн та спортивний комплекс. Також, на великій прибудинковій території будуть сучасний дитячий майданчик з атракціонами для дітей різного віку та зручні зони відпочинку. Мальовничі та сповнені життя зелені насадження стануть невід’ємною частиною кварталу.

Всього в житловому комплексі «Америка» запроетовано 272 комфортабельні квартири. Всі оселі світлі та вирізняються функціональним плануванням. До стандартної комплектації квартир входитиме становлення радіаторів індивідуального опалення, енергозберігаючих склопакетів та вхідних протиударних металевих дверей. В кожній секції будинку будуть встановлені сучасні ліфти нового покоління, облаштовані зручні сходові клітки та пандуси.

Передбачений в житловому комплексі «Америка» і сучасний паркінг на 177 машиномісць.

Сучасний та комфортабельний житловий комплекс «Америка» стане не просто яскравою новобудовою, а справжнім втіленням «американської мрії» у центрі Львова!