ЖК на вул. Величковського

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Величковского, ул., 45 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Цена: 13 000 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2018 года
  • Обсуждение проекта на форуме

Телефон отдела продаж:

+38XXX-XX-XX « показать

Новобудова на вулиці Величковського – сучасний десятиповерховий будинок від компанії Еко-Дім. Розташований будинок у мальовничому Шевченківському районі неподалік вулиці Шевченка. Близькість до однієї із головних транспортних магістралей міста забезпечує зручне транспортне сполучення та під’їзд до будинку.

В районі новобудови знаходяться декілька шкіл, дитячий садок, продовольчі магазини та сучасний спортивний комплекс. Окрім цього, в будинку передбачена і своя інфраструктура, на першому поверсі облаштовуються приміщення комерційного призначення.

Позиціонують будинок на Величковського як економ-клас. Тут представлені не дуже великі, проте зручні помешкання площею від 38 квадратних метрів – для однокімнатних, від 55 – для двокімнатних та від 75 квадратних метрів для трикімнатних квартир. Оселі відрізняються зручним плануванням та добре підготовлені до ремонту, чорнове оздоблення частково проводиться забудовником.

Для комфортного відпочинку мешканців, в дворі будинку на вулиці Величковського буде облаштовано дитячий майданчик та встановлені лавки. Також тут планується висадити багато дерев та облаштувати квітники та клумби. З тильного боку будинку буде організована невелика гостьова стоянка.

Однією із переваг новобудови на Величковського є його сучасний, колоритний дизайн. Яскраві кольори оздоблення, нерівний фасад та панорамні вікна додають будинку власного характеру та стилю, виграшно виділяючи його серед інших будівель району.

Проект реализует

Ближайшие новостройки от жилого комплекса "Новобудова на Величковського":