ЖК на вул. Величковського

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Величковского, ул., 45

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2018 года
  • продано
Телефон отдела продаж: +38 (032) 247 00 07

Новобудова на вулиці Величковського – сучасний десятиповерховий будинок від компанії Еко-Дім. Розташований будинок у мальовничому Шевченківському районі неподалік вулиці Шевченка. Близькість до однієї із головних транспортних магістралей міста забезпечує зручне транспортне сполучення та під’їзд до будинку.

В районі новобудови знаходяться декілька шкіл, дитячий садок, продовольчі магазини та сучасний спортивний комплекс. Окрім цього, в будинку передбачена і своя інфраструктура, на першому поверсі облаштовуються приміщення комерційного призначення.

Позиціонують будинок на Величковського як економ-клас. Тут представлені не дуже великі, проте зручні помешкання площею від 38 квадратних метрів – для однокімнатних, від 55 – для двокімнатних та від 75 квадратних метрів для трикімнатних квартир. Оселі відрізняються зручним плануванням та добре підготовлені до ремонту, чорнове оздоблення частково проводиться забудовником.

Для комфортного відпочинку мешканців, в дворі будинку на вулиці Величковського буде облаштовано дитячий майданчик та встановлені лавки. Також тут планується висадити багато дерев та облаштувати квітники та клумби. З тильного боку будинку буде організована невелика гостьова стоянка.

Однією із переваг новобудови на Величковського є його сучасний, колоритний дизайн. Яскраві кольори оздоблення, нерівний фасад та панорамні вікна додають будинку власного характеру та стилю, виграшно виділяючи його серед інших будівель району.