ЖК Бейкер Стріт. Доктор Ватсон

  • Львовская обл, Львов, Лычаковский, Пекарська, ул.

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 6
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2018 года
  • от 37 500 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 254 04 13

Черговим цікавим проектом будівельної корпорації Ріел у Львові став житловий комплекс з серії «Бейкер Стріт», що отримав назву «Доктор Ватсон». Розташований будинок на вулиці Пекарській практично по сусідству з житловим комплексом «Шерлок Холмс», що робить їх неподільними, як і їхні прототипи.

Як ми пам’ятаємо з книжок великого Артура Конан Дойля, Доктор Ватсон – вірний та надійний товариш, тому даючи комплексу таку звучну назву, забудовник потурбувався про його якість, безпечність та високий рівень комфорту. Очікується, що територія комплексу буде закритою та знаходитиметься під цілодобовою охороною. А у затишному внутрішньому дворі планується встановити сучасний ігровий майданчик, вимостити доріжки, облаштувати зони відпочинку з лавками та фігурними вуличними ліхтарями.

Загалом, житловий комплекс «Бейкер Стріт. Доктор Ватсон» являє собою шестиповерховий будинок комфорт-класу, що розрахований на 24 помешкання. Переважна кількість квартир в комплексі – двокімнатні, але є тут і одно-, і трикімнатні. Площа осель може становити від 40 до понад 102 квадратних метрів, а їх планування зручні та сучасні. Додатковим плюсом квартир на верхніх поверхах будинку стануть розкішні просторі мансарди, з яких можна буде милуватися неймовірною красою історичного центру міста Лева.

Щоб кожен мешканець комплексу зміг задовольнити свої нагальні потреби не покидаючи територію, в житловому комплексі «Доктор Ватсон» передбачене зведення окремостоящої двоповерхової будівлі площею понад 2 431 квадратний метр, що буде повність відведена під комерційні приміщення. Окрім цього, в комплексі запроектований сучасний підземний паркінг на 19 автомобілів.