ЖК Avalon

  • Львовская обл, Львов, Шевченковский, Замарстынивська, ул.

  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Керамзитобетонная панель
  • Этажность: 12
  • Ввод в эксплуатацию: II квартал 2020 года
  • от 21 500 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 259 00 04

Черговим проектом компанії Avalon Inc став багатоквартирний житловий комплекс «Avalon» у Шевченківському районі. Розташований на перетині проспекту В. Чорновола та вулиці Замарстинівської, комплекс опинився в оточені багатьох об’єктів інфраструктури: шкіл, ліцеїв, лікарень, продовольчих магазинів та крамниць. Є поруч з комплексом і одна із пам’яток культури Львова – знаменитий Оперний театр.

Згідно проекту, житловий комплекс «Avalon» буде складатися з восьми секцій різної поверховості – від 9 до 12 поверхів. Кожна секція матиме свій індивідуальний дизайн та особливу архітектуру. Концепція комплексу розроблялась на основі європейських стандартів житлобудівництва та новітніх тенденцій оформлення. Тому подібних комплексів наразі немає ні в Львові, ні в Україні.

Окрім сучасного дизайну житловий комплекс «Avalon» має і інші переваги. Запроектовані тут квартири відрізняються зручними плануваннями. На вибір інвесторів тут запропоновані одно-, дво- та трикімнатні квартир площами від 39 до 94 квадратних метрів, а також просторе дворівневе житло. До речі, щоб мінімізувати затрати інвесторів на ремонт, забудовник пропонує вже готове до заселення житло з ремонтом під «ключ» та індивідуальним дизайном.

Крім цього, житловий комплекс «Avalon» буде оснащений сучасним підземним паркінгом на два рівня та великим затишним подвір’ям з дитячий майданчиком і зонами відпочинку.