ЖК Orange

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Варшавская, ул. 
  • Класс: Бизнес-класс
  • Стены: Кирпич
  • Цена: будівництво заморожене
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2020 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (063) 377 85 83

Житловий комплекс «Orange» – новий проект компанії «UDI». Будинок розташований в затишному кварталі Шевченківського району на перетині вулиць Соснової та Варшавської. Поруч з комплексом добре розвинута інфраструктура, яка включає в себе всі необхідні складові комфортного життя. Також, тут зручна транспортна розв’язка, яка допоможе мешканцям будинку з легкістю дістатися будь-якого куточку мальовничого Львова.

ЖК «Orange» – сучасний багатоквартирний будинок, який об’єднує три секції. Зводиться комплекс за монолітно-каркасною технологією з якісних будівельних матеріалів європейського зразку. Стіни будинку виконуються з цегли, утеплення – мінеральна вата. Клас новобудови – комфорт.

Що стосується прибудинкової території ЖК «Orange», то тут планується обладнати комфортну зону для відпочинку, декілька розважальних майданчиків для дітей, спортивний куточок. Двір комплексу буде озелененим та облагородженим.

Квартири в стильному житловому комплексі під назвою «Orange» запроектовані 1-, 2-, 3-кімнатні. Помешкання затишні та зручні, площа яких може становити від 40 до 80 кв. м. Оселі в будинку реалізуються зі встановленими: системами автономного опалення, вентиляцією, панорамними вікнами, лічильниками та підведеними комунікаціями.

Проект реализует

Сайт: http://gd.company/

Тел.: +38050 499-03-53, +38063 377-85-35