ЖК Місто трав

  • Львовская обл, Львов, Франковский, Кульпаркивська, ул., 226А-226Б

  • Класс: Комфорт-класc
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 10
  • Ввод в эксплуатацию: I квартал 2020 года
  • от 18 300 грн./м2
Телефон отдела продаж: +38 (032) 244 82 44

Ще одним проектом інвестованим фондом зелених технологій «Greenville» у Львові стане житловий комплекс з привабливою назвою – Місто трав. Сучасна новобудова з різноповерховими секціями в 4/10 поверхів зводиться з сучасних екологічно чистих матеріалів за європейськими стандартами та має свій власний, унікальний стиль.

Місто трав розташоване в межах Залізничного району за адресою: вул. Кульпарківська, 226А, 226Б. Даний район дещо віддалений від центру, проте добре розвинутий, що забезпечить наявність необхідної інфраструктури та зручне транспортне сполучення.

Квартири комплексу. В ЖК «Місто трав» запроектовані як стандартні одно-, дво-, трьохкімнатні квартири, так і просторі апартаменти люкс рівню. Площа помешкань складає не менше 46-80 квадратних метрів. А додатковою перевагою комплексу стануть мальовничі панорами міста, милуватися якими можна буде з розкішних озеленених терас на верхніх поверхах будинку.

Прибудинкова територія. На території комплексу планується облаштувати дитячий та спортивний майданчики, зони відпочинку та спортивний куток для активного сімейного дозвілля. Окремо буде виділена ділянка під прогулянки з домашніми улюбленцями. Загалом двір буде відгороджений від машин. Для автомобілів проектується сучасний підземний паркінг на 352 паркомісця.