Житловий будинок на вулиці Ковалика, 1

  • Адрес: Львовская обл, Львов, Шевченковский, Ковалика Проф., ул., 1 
  • Класс: Эконом-класс
  • Стены: Кирпич
  • Этажность: 16
  • Цена: 12 000 грн./м2
  • Ввод в эксплуатацию: IV квартал 2016 года
  • Обсуждение проекта на форуме
Перейти на сайт застройщика  

Телефон отдела продаж:

+38 (067) 340-50-31

Новобудова на вулиці Ковалика, 1 – новий проект будівельної компанії «Нова Оселя». Зводиться будинок у Шевченківському районі в мікрорайоні Рясне. Неподалік новобудови розміщені супермаркети Сільпо та Барвінок, ресторанно-готельний комплекс «Ідилія», середня школа та шиномонтаж. Поруч з комплексом проходить вулиця Шевченка, що є однією із головних магістралей району та завдяки чому забезпечуватиметься зручний під’їзд до будинку.

Новобудова на вулиці Ковалика, 1 представляє собою шістнадцятиповерховий будинок на 105 квартир. Стіни будинку додатково утеплені, в квартирах встановлені радіатори індивідуального опалення. В будинку встановлено три сучасні ліфти: два – пасажирські, один вантажний. Будинок газифіковано.

На сходовій клітці будинку розміщено по 7 квартир. Площа осель становить від 46 квадратних метрів для – однокімнатних, від 70 – для двокімнатних та понад 93 квадратні метри для трьохкімнатних квартир. Оздоблювальні роботи в квартирах не проводяться. Кожен мешканець може оформити оселю так як вважатиме за потрібне.

На першому поверсі будинку на вулиці Ковалика, 1 планується обладнати дитячі кімнати та зручний просторий хол. Біля будинку облаштовуватиметься гостьова автостоянка.

Новобудова на вулиці Ковалика, 1 має дуже сучасний та яскравий вигляд. Оригінальне оформлення вікон являється дизайнерським рішенням і робить комплекс неповторним.

Проект реализует

Сайт: http://novaoselya.com/

Тел.: +38032 242-35-11, +38067 340-50-31